7.11.2010

Chrudim - Choceň  5:8
  (2:3, 1:5, 2:0)

Branky a asistence:
Pavlata (Secký), Šebesta (z trest.střílení), Vojtíčko (Hykl), Rohlík (Pavlata), Rohlík (z trest.střílení)

Sestava:
Holub M. - Šebesta, Švadlenka, Macháček, Kadlc, Secký, Kopecký - Langr, Holub D., Pavlík, Pirner, Rohlík, Pavlata, Hykl, Vojtíčko, Doležal

Naši kluci začali jako na vteřinové houpačce. Poté, co doslova vlétli do zápasu s chutí a při prvním střídání roztočili hru v pásmu soupeře, přišla studená sprcha v podobě 3 obdržených gólů během 2 minut!! Treném Chrudimi si vzal okamžitě oddechový čas, aby se tým oklepal ze šoku. Podařilo se a začali jsme hrát úplně jinak. První třetina nakonec skončila 2:3. Ve druhé třetině jsme se zase trochu zapoměli a přes dobou útočnou hru, která však neměla šťastnou koncovku, jsme začali propadat v obraně, především při dorážkách soupeře. Ani dobrý výkon brankáře Matěje Holuba, který chytil i trestné střilení, tak nezabránil prohře 1:5 ve 2.třetině. V závěrečné části se chrudimské mužstvo zvedlo a zadařilo se i při zakončení a výsledek je 2:0. Nakonec se bohužel ukázalo, že překvapivě rychlé 3 góly na začátku utkání ho nakonec také rozhodly.